başakşehir

Hakkımızda

İstanbul Başakşehir ‘de faaliyet veren nakliye firmamız evden eve nakliye hizmetlerinde gelişen çağın gereklerine uyum sağlayan bir hizmet kalitesi benimsemiştir. Firmamız, her türlü ev, iş yeri, ofis, okul, fabrika, hastane gibi alanların taşınmasında sizlere pratik ve hızlı çözümler üretmektedir.

 Deneyimli Ekiple Profesyonel Kalitedeki Hizmetler

Firmamız tarafından sunulan nakliye hizmetlerinde, taşınacak olan her yaşam alanının niteliklerini göz önünde bulundurarak çalışmalar sunmaktadır. Her türlü eşya profesyonel biçimde ambalajlanır ve gereken teknolojik imkanlara sahip olan araçlar ile nakliye işlemleri gerçekleştirilir. Bu taşıma işlemleri sırasında eşyaların zarar görmemesi için yüksek önlemler alan deneyimli ekip, garantili bir çalışma performansı sergilemektedir. Sunulan bu yüksek kaliteli taşıma hizmetlerinde en önemli unsur, eşyaların doğru bir şekilde ambalajlanmasıdır. Bu ambalajlama, her eşyanın niteliklerine uygun olarak yapılmaktadır. Kırılacak ve taşıma sırasında zarar görme riski daha yüksek olan eşyaların ambalajlanmasında özel malzemeler kullanılmaktadır. Bu ambalajlama yöntemi, eşyaların kolaylıkla nakledilmesi için başarılı sonuçlar sunmaktadır.

Taşıma İşleminden Önce Keşif Hizmetleri

Profesyonel kadromuz tarafından sizlere sunulan evden eve nakliye hizmetlerinde öncelikle taşınacak olan eşyaların limitini ve bu eşyaların özelliklerini görmek, önemli bir çalışmadır. Taşıma işleminden önce ekibimiz tarafından yapılan keşif çalışmasında, profesyonel ekibimiz eşyaların taşınacağı mekana giderek, eşyaları kontrol eder. Bu kontrolden elde edilen tespitler doğrultusunda eşyalara en uygun araç belirlenir. Taşıma işleminin gerçekleşeceği gün, ekibimiz gereken donanım ile birlikte gelerek eşyaların ambalajlanmasını sağlar. Ardından da en özenli şekilde araca taşıma yapılarak, eşyalarınız güvenle yeni adresine götürülür.

 Uygun Fiyatlı Profesyonel Çalışmalar

Taşınma sırasında eşyaların özenli biçimde taşınması, son derece önemlidir. Ve bu esnada zamanın da doğru şekilde planlanması gerekmektedir. Firmamız tarafından sizlere sunulan nakliye hizmetlerinde deneyimli ekibimizin tecrübelerinden yola çıkılarak, taşıma işlemi en kısa sürede ve en güvenli şekilde tamamlanmaktadır. Müşterilerimizin memnuniyetini esas alan çalışma prensiplerimiz doğrultusunda hedefimiz en kaliteli nakliye hizmetlerini en uygun fiyatlarla sizlerle buluşturmaktır. Nakliye hizmetlerine ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızda olan firmamızı dilediğiniz zaman arayabilir, hizmetler hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve fiyatlar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.