başakşehir

Ofis Taşıma

Ofis Taşıma Hizmetlerimiz İle Güvendesiniz

Evimtaş Nakliyat firmamızın büyük bir titizlik ile yönettiği taşımacılık hizmetlerinden biri de Başakşehir ofis taşıma hizmetleridir. Önemli evrakların, bilgilerin ve belgelerin yer aldığı ofislerin taşıma işlemlerine büyük önem verilmektedir. Önemli belgelerin kaybolması nedeni ile doğacak olan zararın geni dönüşü olmayabilir. Bu nedenle en iyi ofis taşıma hizmetlerini verme amacı ile kurulan firmamız, güvenilirliğini kısa sürede bütün müşterilerine göstermiştir.

İşyerinin sahip olduğu önemli evraklar nedeni ile ofis taşımacılığı en önemli nakliye hizmetlerinden biridir. Bu alandaki titizliği ile dikkat çeken Evimtaş Nakliyat firmamız, sektörde en çok tercih edilen ofis ve iş yeri taşımacılığı hizmetini bütün müşterilerine aynı özen ile sağlamaktadır.

Taşınma işlemlerinizin başından sonuna kadar Evimtaş Nakliyat farkını hissetmeniz için her türlü özel hizmet uygulanmaktadır. Taşınma öncesi işlemler, planlama safhaları, kutuların açılması işlemleri ve artıkların çöpe atılmasına kadar bütün süreçler Evimtaş Nakliyat firmamız tarafından özenle gerçekleştirilmektedir.

 Ofis Taşıma Hizmetlerimizin Aşamaları

Öncelikle bizim güvenilirliğimize inanarak bizi tercih eden müşterilerimiz ile yerine inceleme işlemi ile hizmetlerimize başlıyoruz. Ekspertiz hizmetleri ile taşınacak olan eşyaların miktarını ve vasfını belirliyoruz. Hangi eşyaların nereden alınarak nereye taşınacağı gibi temel bilgilerin tamamı belirlenir ve bir plan üzerine oturtulur. Eşyaların durumuna göre bir gün önceden özenle paketleme hizmetlerini yapan Evimtaş Nakliyat elemanlarımız, taşınma gününde zengin araç filomuzdan seçilen en uygun aracımız ile erken saatte taşınma hizmetlerine başlıyoruz.

Gerekli teknolojik teçhizatlarımız ile hazırlanan eşyalarınız büyük bir özen ile aracımıza yüklenir. Aynı titizlik ile eşyaların yeni yerine götürülen aracımız alanında profesyonel olan elemanlarımız tarafından dikkatli ve özenli olarak indirilir ve yeni binaya taşınır. Yeni bina ya da ofisinizde büyük eşyalarınız sizlerin belirlediği alanlara aynı anda yerleştirilir.

Evimtaş Nakliyat firması olarak Başakşehir ofis taşımacılığı hizmetlerimizde bütün eşyalarınız özel olarak sigortalanmaktadır. Bu nedenle firmamıza sonuna kadar güvenebilirsiniz. Önemli bilgi ve evraklarınız özel olarak kutulara yerleştirilir ve kutular numaralandırılarak olası bir karışıklığın önüne geçilmiş olur. Kaliteli ve güvenilir ofis taşımacılığı hizmetlerimizden yararlanmak ve bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.