başakşehir

Başakşehir Eşya Depolama

Nakliyat sektörünün yıldızı olan firmamız, depolama, ofis taşıma ve evden eve nakliyat gibi çok önemli konularda hizmet vermektedir. Güvenilir hizmet anlayışını çalışma prensibi haline getiren firmamız, paketleme, istifleme ve taşıma işlemlerinde, güncel çözümleri sizleri için bir araya getirmektedir.

 Depolama

Eşya depolama kategorisi, sizi birçok külfetten kurtaracaktır. Fazla eşyalarınız için dükkan tutmanız çok maliyetli olur. Maliyetli olmasının yanı sıra, hırsızlık olaylarına da maruz kalabilirsiniz. Dükkanın arada sırada kontrol edilmesi gerekir. Bütün bu sorunlardan sizi kurtarıyoruz. Başakşehir depolama hizmetleri kategorisinde, eşyalarınızı sizin yerinize özel olarak depoluyoruz ve güvenliğini de özel olarak gerçekleştiriyoruz. Eşya depolama hizmeti, sizin için birçok avantajı bir araya getirmektedir.

 Diğer Hizmetlerimiz

Depolama hizmetinin profesyonel bir şekilde gerçekleşmesi için en iyi çalışma yöntemlerini tercih eden ekiplerimiz, bu işi meslek edinmiş kişilerle çalışmaktadır. Müşteri tercihi kategorisinde üst sıralarda yer alan firmamız, garantili ev taşıma hizmetleriyle, sizi ev taşıma derdinden kurtarmaktadır. Gerektiği zaman asansörlü taşıma işlemini de yapan firmamız, eksper hizmeti, paketleme, asansörlü taşıma ve yeni adrese eşyaların özenle indirilmesi gibi işlemleri, başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir. Sadece ev taşımıyoruz. Ofis taşıma hizmetleriyle, değerli birçok cihazınızı özel bir şekilde taşıyoruz. Nakliyat sektöründe en iyi paketleme ve taşıma işlemini gerçekleştiren firmamız, istediğiniz mükemmel ve etkili nakliye hizmetini profesyonelce gerçekleştirmektedir. Günün her saatinde sizin için hizmet veren firmamız, eşya istifleme işlerinde, her zaman eşyaların güvenliğini düşünmektedir. Dayanıklı olan eşyalar, kapalı kasa araçların en alt kısmına yerleştirilmektedir. Kırılma ihtimali olan eşyaların kutuları ise, en üst kısma yerleştirilir. Bu şekilde yüzde yüz eşya güvenliği sağlanır. Beklenmeyen kazalar için, isteğe bağlı sigortalama işlemi yapılmaktadır.

Başarılı bir nakliye hizmeti için, firmamız her zaman için göreve hazırdır. Etkili hizmet kategorisinde gerçekleştirilen bu hizmetlerimizde, güncel çözümler takip edilmektedir. Yeni araçlar ve yeni kutulama sistemleri, özellikle takip edilmektedir. Her zaman en iyi hizmeti sunmak için, konusunda profesyonel kadrolarla çalışmaktayız. Taşınacak eşyanız için hemen eksper elemanlarımızı gönderelim ve sizin için en etkili depolama ve nakliye hizmetini gerçekleştirelim.